Vodotěsné poštovní schránky

Představujeme novinku mezi poštovními schránkami. Vodotěsné poštovní schránky se výborně hodí všude tam, kde je zvýšené riziko kontaktu poštovní schránky s dešťovou vodou. Ochraňte svou poštu před nechtěným vtékáním dešťové vody a jiných nečistot.

Vodotěsné poštovní schránky disponují kvalitním těsněním a tak se k uložené poště nedostane dešťová voda. Navíc je možné poštovní schránku z modelové řady Splashy objednat v několika barevných kombinacích. Můžete si tak vybrat poštovní schránku s barvou podle vašich požadavků. Vodotěsné poštovní schránky mají jmenovku a zkompletujete ji během několika vteřin.

Každá poštovní schránka má připravené otvory pro upevnění a materiál na upevnění je součástí balení. Pošta se přijímá přes horní otvor a doručená pošta je chráněna těsněním. Pro výběr pošty slouží přední dvířka, která se otevírají stranou. V případě potřeby, je možné k vodotěsným schránkám dokoupit i praktický box na noviny a denní tisk.

Vodotěsné poštovní schránky se dodávají v demontovaném stavu. Jejich montáž ale nezabere více než pár sekund a 4 přiložené šrouby. Okamžitě po montáži je možné poštovní schránku používat. V případě, že potřebujete poradit, jsme tu pro vás.

Vodotěsná poštovní schránka Splashy
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce
 1. Rottner Splashy vodotěsná poštovní schránka berry a nerez
  Rating:
  0%
  2 589,00 Kč
 2. Rottner Splashy vodotěsná poštovní schránka berry
  Rating:
  0%
  2 364,00 Kč
 3. Rottner Splashy vodotěsná poštovní schránka berry a bílá
  Rating:
  0%
  2 364,00 Kč
 4. Rottner Splashy vodotěsná poštovní schránka bílá a berry
  Rating:
  0%
  2 364,00 Kč
 5. Rottner Splashy vodotěsná poštovní schránka bílá a nerez
  Rating:
  0%
  2 589,00 Kč
 6. Rottner Splashy vodotěsná poštovní schránka bílá
  Rating:
  0%
  2 364,00 Kč
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce