Plastové poštovní schránky

Ze všech poštovních schránek patří mezi nejsnáze právě plastové poštovní schránky. Vyznačují se také osobitým designem, který potěší všechny ty, kteří mají rádi moderní vzhled poštovních schránek.

Plastové poštovní schránky vyžadují opravdu minimální údržbu. Jejich velkou výhodou je, že plast nerezaví a barva poštovní schránky se pod vlivem dešťové vody a jiných nečistot neodlupuje.

Poštovní schránky z plastu od společnosti Rottner jsou poměrně robustní a odolné. Vyznačují se netypickým a jednoduchým designem. Plastové části schránky výborně odolávají UV záření a také působením přímého slunečního záření si udržují svou barevnou stálost.

Výhodou plastového provedení je i odolnost proti poškrábání nebo rýhám, které jsou na jiných typech poštovních schránek poměrně viditelné. Podobný problém při koupi plastové poštovní schránky nehrozí. Plastové schránky jsou vybaveny klasickým cylindrickým zámkem dodávaným spolu s 2 klíči. V případě potřeby je možné dokoupit samostatnou plastovou jmenovku

Rozličné modely poštovních schránek z plastu nabízejí různé barevné provedení. Zároveň je plastová schránka výrazně lehčí oproti ostatním materiálem. Její upevnění tak bude jednodušší, a to i díky připraveným otvorům na zadní straně. V balení naleznete i materiál na upevnění.

Koupi plastové schránky určitě neuděláte krok vedle a budete zaručeně spokojen.

Poštovní schránka Posta
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
 1. Rottner Posta plastová poštovní schránka černá
  Rating:
  0%
  996,00 Kč
 2. Rottner Posta plastová poštovní schránka černobílá
  Rating:
  0%
  996,00 Kč
 3. Rottner plastová jmenovka na poštovní schránku
  Rating:
  0%
  82,00 Kč
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce