O nás

Rottner Security Slovensko


Společnosť Rottner Security Slovensko, s.r.o. je dceřskou společností rakouské společnosti Rottner Tresor GmbH. Rodinný podnik, který je již téměř 50 let popřední firmou na evropském trhu s bezpečnostní technikou.

V naší aktuální nabídce nalezete nábytkové a stěnové sejfy, ohnivzdorné sejfy, nábytkové trezory, trezorové skříne, stěnové trezory, ohnivzdorné trezory na papírové dokumentyskříne a trezory na krátké a dlouhé zbraně, archivační kartotéky a archivační skříne, poštovní schránky, pokladničky, skřinky, sejfy a trezory na klíče, trezory s vhozem, testery a čtečky bankoviek, různé druhy mincovníků a další produkty.

Našim zákazníkům nabízíme možnost nákupu z pohodlí domova, a to prostřednictvím našeho e-shopu nebo v kamenné prodejně.

„Společnosť Rottner Security Slovensko nabízí na Slovensku jako jediný specialista na trezory největší počet výrobků skladem. Trezory, sejfy, poštovní schránky, skříně na zbraně nebo skříně na klíče, to vše máme přímo na skladě, nemusíte tak čekat na výrobu výrobku.“

 

 

 

Trezory Rottner


Trezory Rottner jsou certifikovány dle aktuální normy EN 1143-1. Naše trezory splňují požadavky uvedené normy a jsou zařazeny do jednotlivých bezpečnostních tříd S1. až V.

Nábytkové trezory a trezorové skříně nabízíme s bezpečnostní třídou 0., až po bezpečnostní třídu V.

  • Třída S2.: Modelová řada Power Safe
  • Třída 0.: Modelová řada Samoa
  • Třída I.: Modelová řada Toscana a Monaco

Kromě klasických nábytkových trezorů máme v nabídce i ohnivzdorné trezory na ochranu papírových dokumentů a to modelové řady FireProfi Premium (I. b.t.), Papernom Premium (0. b.t.), Superpaper Premium (I. b.t.), Megapaper Premium (I. b.t.) Gigapaper premium (II. b.t.), Atlas Fire (I. b.t.), Fire Hero (I. b.t.), Fire Safe (S2. b.t.), Galaxy (II.b.t.), Imperial (III. b.t.), Diamant Fire (II. b.t.), Diamant Super Fire (III. b.t.) Projekt Fire (IV. b.t.), Resort Fire (V. b.t.) jakož i ohnivzdorné trezory na ochranu datových nosičů, a to modely SuperData a Gigadata.

Nábytkové trezory musí být ukotveny o stěnu nebo podlahu ocelovými kotvami. Doporučujeme použít i příslušné chemické kotvy. Podle normy EN 1143-1 se trezory zařazují do bezpečnostních tříd, a to podle odolnosti proti vloupání.Hodnota (částka), která může být v trezoru uložena není určena fixně, ale záleží na dalších faktorech (použití alarmu, mříží na oknech, bezpečnostních dveřích, kamer).

Proto je vhodné konzultovat při koupi zboží tyto otázky s příslušnou pojišťovnou!

V případě trezorů naše nabídka obsahuje i širokou modelovou řadu stěnových trezorů v I. bezpečnostní tříde, a to modelové řady Delta a Stone. V nabídce vhazovacích trezorů dáváme do pozornosti modely ASD 19, ASD 32 a modelovou řadu D1. Trezory jsou vybaveny certifikovaným zámkem. Buď klasickým trezorovým zámkem na klíč, mechanickým kombinačním zámkem, elektronickým zámkem nebo různou kombinací uvedených zámků. Součástí naší nabídky jsou i kancelářské skříně s různým stupněm odolnosti konstrukce a ohnivzdornosti, například modelové řady Office Premium, SB Premium, DS Premium a Office Fire Premium.

Sejfy Rottner


V nabídce společnosti Rottner Security najdete i sejfy. Sejfy, na rozdíl od trezorů nejsou povinně certifikovány.. Stejně jako v případě trezorů, i sejfy jsou vybaveny trezorovým alebo elektronickým zámkem.

Sejfy mohou mít jednoplášťový nebo dvojplášťový korpus a v závislosti na typu sejfu se mění i vhodné upevnění. Při nábytkových sejfech je sejf vhodné ukotvit do podlahy nebo stěny vhodným kotvícím materiálem. Nabídka nábytkových sejfů zahrnuje modelové řady jako Dagobert, Saturn, Speedy, Atlantis, Design Junior, Homestar a další.

Stěnové sejfy je nutné zazdít do zdi. Doporučujeme tloušťku betonové obezdívky z každé strany min. 10 cm a více pro zajištění dostatečné bezpečnosti. Stěnové sejfy je možné umístit i do automobilů nebo karavan. V nabídce stěnové sejfy se nacházejí modely Dolomit, WallMatic nebo WNO. Speciální nabídku představují sejfy s vhazovacím mechanismem, které u nás nesou označení Cashmatic 1 a Cashmatic 2.

Speciální nabídku představují sejfy s vhazovacím mechanismem, ktoré u nás nesou označení Cashmatic-1 a Cashmatic-2. Vhozová zásuvka a dveře sejfu mohou mít stejný, ale i odlišný typ zámku.

V naší nabídce naleznete i ohnivzdorné sejfy, které slouží k ochraně papírových dokumentů před požárem. Skupinu ohnivzdorných sejfů doplňují dva modely ohnivzdorných boxů. Do skupiny ohnivzdorných sejfů a boxem patří modelové řady Sydney a Sentry. Do skupiny ohnivzdorných boxů patří modely Sentry 500, Sentry 1200, HD 2100 a další.

Trezory a skříně na zbraně Rottner


Žádaným sortimentem u našich partnerů jsou skříně a trezory na zbraně. Nabízíme je v mnoha modifikacích, co do počtu zbraní, použitých zámků a cenou. Skříně na zbraně mají jednoplášťový a dvouplášťový korpus v závislosti na konkrétních požadavcích na bezpečnost. Každá skříň má vnitřní schránku na úschovu munície a držáky na čistící potřeby. Některé modely mají i další poličky na uložení potřebných věcí jako pásek, olej, rukavice a další.

Nejprodávanějšími modely v nižší cenové kategorii jsou modely GUN 1, GUN 5, GUN 5EL, Yukon, Montana, Select a Guntronic. Ve vyšší cenové kategorii nabízíme již trezory pro dlouhé zbraně, a to modelovou řadu Dakota (0. b.t.). Pro uložení krátkých zbraní doporučujeme hlavně modely v bezpečnostní třídě S1 (Power Safe) jakož i modely vyšších bezpečnostních tříd.

Poštovní schránky Rottner


Naše společnost nabízí široký výběr poštovních schránek z nerezu, pozinkovaného plechu nebo plastu. Bohatá nabídka zahrnuje různé modely poštovních schránek co do materiálu, tvaru, barvy a velikosti. Modely se mezi sebou liší i umístěním vhozového otvoru pro poštu. Součástí naší nabídky jsou i modely lékárniček. Všechny modely poštovních schránek se dodávají s materiálem na upevnění.

Skříňky, sejfy a trezory na klíče


V současnosti máme v nabídce několik modelových sérii, které se navzájem odlišují.

Série TS zahrnuje nejprodávanější modely jako TS-20, 45, 48 a 93.

Séria SK nabízí modely SK-10 až SK-45, které umožňují přizpůsobit prostor ve skříňce velikosti klíčů, protože nemají fixně umístěny háčky na klíče.

Série S zahrnuje skříňky pro větší počet klíčů, jak modely S50 až S300. Tuto sérii nabízíme i s elektronickým zámkem pro modely S50 EL až S300 EL. Populární jsou i modely Keytronic 20, Keytronic 48 a Keytronic 100. Jsou to skříňky s pevnější konstrukcí a s elektronickým zámkem s nouzovým mechanickým otvíráním, který se jednoduše obsluhuje. Modely skříněk na klíče z těchto sérií dodáváme spolu s visačkami na klíče.

Série NS zahrnuje skříňky pro uložení nouzového klíče. Nabízíme model skříňky v klasickém provedení s označením NS 1 ale i model nouzové skříňky NSK 1 s kladívkem.

Série ST Premium, STD Premium a STS Premium zahrnují sejfy a trezory na klíče.

Pokladničky a eurosortiment Rottner


Nabídka pokladniček zahrnuje univerzální pokladničky na mince a bankovky z modelové řady Traun a Home Star. V nabídce naleznete i europokladničky na uschování euromincí a eurobankovek, a to modelové řady Wien, Brussel a London.