Box na noviny

Přinášíme vhodnou alternativu, jak přijímat noviny a denní tisk. Doplňte svou poštovní schránku o box na noviny a denní tisk. Pošťák tak bude přesně vědět, kam umístit noviny, letáky, katalogy nebo brožury. Vyhnete se tak přeplněné poštovní schránce a zároveň se doručené noviny nezničí.

Boxy na noviny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a výborně odolávají povětrnostním podmínkám a korozi. Můžete je tak umístit prakticky kdekoliv, nejen k poštovní schránce ale všude tam, kde budou spolehlivě plnit svou úlohu. Boxy nabízíme v různých barvách a provedeních.

Boční strana boxu má připravené otvory k upevnění a spolu s boxem dostanete v balení i materiál na upevnění. Výrazně se tak zjednoduší instalace boxu. Udělejte rázný konec mokrým, odfouknutí nebo ztraceným novinám pomocí praktického boxu.

Boxy na denní tisk a noviny mají tvar přizpůsobený pro denní tisk a jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu. Součástí balení jsou i praktické samolepky pro správné označení boxu. Boxy na denní tisk značky Rottner se hodí ke všem poštovních schránkám, které nejsou vybaveny takovým boxem.

Box na noviny Pescara
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
 1. Rottner Sizilia box na noviny nerez
  Rating:
  0%
  763,00 Kč
 2. Rottner Pescara box na noviny stříbrný
  Rating:
  0%
  600,00 Kč
 3. Rottner Pescara box na noviny antracit
  Rating:
  0%
  600,00 Kč
 4. Rottner Pescara box na noviny zelený
  Rating:
  0%
  600,00 Kč
 5. Rottner Pescara box na noviny bílý
  Rating:
  0%
  600,00 Kč
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce