Hliníkové poštovní schránky

V nabídce poštovních schránek najdete zastoupeny i hliníkové poštovní schránky, a to především poštovní schránky v americkém stylu. Typické modely poštovních schránek, které známe z amerických předměstí, spolu s typickou červenou vlajkou. Vlajka signalizuje doručení pošty nebo denního tisku.

Velkorysý prostor v hliníkové schránce nabízí dostatek místa i pro objemnější poštovní zásilky. Velký kopa doručených listových zásilek tak nebude žádný problém. V přední části schránky jsou výklopné dveře, které se zajišťují západkou. V případě, že chcete opravdu stejnou poštovní schránku, pokud jsou v USA, doporučujeme dokoupit i hliníkový stojan.

Novou hliníkovou schránku tak můžete rovnou umístit před dům, dvůr nebo zahradu. V případě potřeby je také možné dokoupit hliníkovou jmenovku, který dokonale zapadne do designu hliníkové poštovní schránky. Každá hliníková schránka značky Rottner disponuje povrchovou úpravou, která spolehlivě odolá vnějším povětrnostním podmínkám. Nemusíte se bát ani větru, deště nebo vnikání jiných nečistot dovnitř poštovní schránky.

V případě, že potřebujete poradit, kterou poštovní schránku si vybrat, neváhejte se na nás obrátit.

Hliníková poštovní schránka US Mailbox
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
 1. Rottner hliníková jmenovka na poštovní schránku
  Rating:
  0%
  136,00 Kč
 2. Rottner US Mailbox poštovní schránka bílá
  Rating:
  0%
  1 557,00 Kč
 3. Rottner US Mailbox poštovní schránka černá
  Rating:
  0%
  1 557,00 Kč
 4. Rottner US Mailbox poštovní schránka hliníková
  Rating:
  0%
  1 584,00 Kč
 5. Rottner US Mailbox stojan na poštovní schránku černý
  Rating:
  0%
  1 335,00 Kč
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce