Trezorové dveře

Zajistěte účinně celou místnost kvalitními trezorové dveře od společnosti Rottner. Těžká konstrukce dveří splňuje potřebné směrnice a je doplněna bezpečným zámkem. Trezorové dveře se uzamykají do čtyř stran pomocí čepů. V případě potřeby je možné trezorové dveře doplnit osobitou výbavou.

Uvnitř trezorové místnosti můžete uschovat i některý z našich trezorů nebo sejfů. Trezorové dveře jsou standardně tříplášťové a na výběr je z několika typů zámku, standardně jsou ale vyráběny s trezorovým zámkem na klíč. Pro usazení trezorových dveří je třeba mít připravený otvor ve zdi, do kterého se zapustí zárubeň, ve které budou dveře osazeny.

S našimi trezorovými dveřmi lze vybudovat ve svém domě nebo společnosti samostatnou trezorovou místnost nebo tzv. panic room. Trezorové místnosti jsou především vhodné pro střelnice, sklady zbraní, trhavin nebo výbušnin. Velmi často se s nimi můžete setkat i ve vojenských nebo vládních budovách nebo v institucích, které pracují a uchovávají větší množství peněz.

Trezorové dveře jsou dostatečně těžké a zároveň disponují certifikátem bezpečnostní třídy. Ochrana před nežádoucím vniknutím do takto chráněné místnosti je tak dostatečná. V případě, že potřebujete poradit s výběrem nebo osazením, obraťte se na nás.

Trezorové dveře TTV 20 Premium
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
 1. Rottner TTV 20 Premium 90 trezorové dveře šedé
  Rating:
  0%
  151 749,00 Kč
  včetně DPH a dopravy zdarma
  dodací lhůta 8 až 10 týdnů
 2. Rottner TTV 18 Premium 90 trezorové dveře šedé
  Rating:
  0%
  139 107,00 Kč
  včetně DPH a dopravy zdarma
  dodací lhůta 8 až 10 týdnů
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce