Stěnové sejfy

V případě, že v naší nabídce sejfů, který dokonale zapadne a nenaruší dosavadní design domácnosti, firmy nebo jiných prostor, doporučujeme zvolit stěnový sejf.

V nabídce najdete jak stěnové sejfy s klíčovým zámkem, tak i stěnové sejfy s elektronickým zámkem. Každý stěnový sejf je vyroben z kvalitní oceli. Stěnové sejfy mají jednoplášťový korpus, který bude chráněn betonovou obezdívkou. Přední dvietka mají design, který nenarušuje celkový vzhled místa, kde je sejf zabudovaný a zároveň nabízejí dostatečný prostor pro výběr uložených cenností nebo menší hotovosti.

Stěnové sejfy představují ideální alternativu k nábytkovým sejfem. Jejich velkou výhodou je možnost zazdění do stěny, například ještě během stavby. Zároveň nijak nevyčnívají a nepřitahují nežádoucí pozornost. Při zazdění stěnového sejfu je třeba dbát na správnou tloušťku betonové obezdívky, která musí být v tloušťce minimálně 10 cm.

Uvnitř sejfu se nachází různé vybavení, které usnadňuje a zpřehledňuje uložení potřebných věcí. Výhodou stěnových sejfů je, že během instalace nepotřebujete žádný dodatečný materiál ani kotvící prvky. Sejf se jednoduše zazdí. Pro správný výběr stěnového sejfu nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Stěnový sejf Wallmatic EL
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
 1. Rottner Dolomit 1 stěnový sejf černý
  Hodnocení:
  100%
  2 480,00 Kč
 2. Rottner WallMatic 1 stěnový elektronický sejf antracit
  Hodnocení:
  100%
  3 325,00 Kč
 3. Rottner WallMatic 2 stěnový elektronický sejf antracit
  Rating:
  0%
  3 624,00 Kč
 4. Rottner Dolomit 4 stěnový sejf černý
  Rating:
  0%
  3 270,00 Kč
 5. Rottner WNO 45 stěnový klíčový sejf bílý
  Rating:
  0%
  8 775,00 Kč
 6. Rottner WN26 stěnový sejf béžový
  Hodnocení:
  100%
  4 120,00 Kč
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce