Sejfy

Sejf HomeStar 1 EL

Vyberte si ze štědré nabídky kvalitních sejfů od společnosti Rottner. V nabídce najdete jednoplášťové ale i dvouplášťové sejfy.

Sejf a sejfy do domácnosti

I přesto, že sejfy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, nedisponují certifikátem bezpečnostní třídy, na rozdíl od trezorů. Do sejfů můžete uložit cennosti nižší hodnoty, klíče od auta, pasy a cestovní doklady, případně malou hotovost.

Nabízíme různé modely sejfů

Nabídka sejfů značky Rottner zahrnuje modely pro různé využití. Pro běžné domácí nebo kancelářské využití nabízíme nábytkové a office sejfy. Speciální skupinu tvoří hotelové sejfy.

Pro případ, že chcete sejf zabudovat do stěny, aby se nenarušil celkový design domácnosti nebo firmy, doporučujeme sáhnout po stěnových sejfech.Pro častou práci s menší hotovostí a její následné bezpečné uložení nabízíme vhozové sejfy.

Speciální kategorii představují sejfy, které ochrání uložené věci před ohněm a vysokými teplotami. Objednat si můžete nejen ohnivzdorné sejfy ale i jejich přenosnější variantu v podobě ohnivzdorných boxů. Pro potřebu ochránit před ohněm samotné dokumenty nabízíme ohnivzdorné obálky, respektive tašky. V případě potřeby vám rádi poradíme, který sejf si vybrat, aby splnil vaše očekávání.

Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce
 1. Rottner HomeStar 1 nábytkový sejf antracit
  Hodnocení:
  100%
  1 218,00 Kč
 2. Rottner HomeStar 2 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  1 808,00 Kč
 3. Rottner Dolomit 1 stěnový sejf černý
  Hodnocení:
  100%
  2 480,00 Kč
 4. Rottner Saturn Le-Slot nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  3 113,00 Kč
 5. Rottner Jupiter 2 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  2 003,00 Kč
 6. Rottner Jupiter 1 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  1 124,00 Kč
 7. Rottner Cashmatic Basic sejf s vhazovacím mechanismem černý
  Rating:
  0%
  2 126,00 Kč
 8. Rottner Homestar 4 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  4 120,00 Kč
 9. Rottner HomeStar 3 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  2 472,00 Kč
 10. Rottner Cashmatic 2 nábytkový vhozový sejf černý
  Rating:
  0%
  13 139,00 Kč
 11. Rottner Homestar B500 nábytkový sejf šedý
  Rating:
  0%
  10 667,00 Kč
 12. Rottner Homestar B300 nábytkový sejf šedý
  Rating:
  0%
  8 378,00 Kč
 13. Rottner Saturn LE 170 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  4 283,00 Kč
 14. Rottner Saturn LE 85 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  9 538,00 Kč
 15. Rottner Saturn LE-LAP nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  3 624,00 Kč
 16. Rottner Saturn LE 65 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  6 976,00 Kč
 17. Rottner Saturn LE 30 nábytkový sejf antracit
  Rating:
  0%
  4 115,00 Kč
 18. Rottner Saturn Le 17 nábytkový sejf antracit
  Hodnocení:
  100%
  2 071,00 Kč
 19. Rottner Dolomit 4 stěnový sejf černý
  Rating:
  0%
  3 270,00 Kč
 20. Rottner WNO 45 stěnový klíčový sejf bílý
  Rating:
  0%
  8 775,00 Kč
 21. Rottner WN26 stěnový sejf béžový
  Hodnocení:
  100%
  4 120,00 Kč
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce

Vyberte si spolehlivý sejf nebo sejfy značky Rottner

Široká nabídka sejfů Rottner splní i ty nejnáročnější požadavky. Vyberte si trezory v různém provedení, v různých rozměrech a s různým vybavením to uvnitř. Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, sejfy Rottner jejich vždy splní.

Atraktivní varianta v podobě nábytkového sejfu šetří místo a zároveň není na očích. Nábytkové, hotelové nebo office sejfy se standardně ukotvují o kus nábytku, do vnitřku skříně nebo komody. Na první pohled tak není nic vidět. Zároveň je sejf výborně chráněn před odcizením. V případě, že by ho chtěl zloděj odnést, musel by odnést i nábytek, o který je sejf ukotven.

Nástěnné sejfy Rottner se zabudují přímo do zdi. Stěna je zároveň chrání před možný odcizením. Sejf je vhodný pro uložení cenností. V nabídce najdete rozličné stěnové sejfy s různým stupněm bezpečnostní třídy. Stěnové sejfy dodáváme iv ohnivzdorném provedení. Jeho odcizení je téměř nemožné, protože je napevno ukotven ve stěně.

Papírové dokumenty jsou mimořádně choulostivé na vlhkost a vysoké teploty. Ochraňte jejich ohnivzdorným sejfem. Vyrábíme je v různých rozměrech a provedeních. V závislosti na zvoleném modelu se doba, po kterou sejf odolává vysokým teplotám pohybuje v rozmezí od 30 do 120 minut. Vaše dokumenty tak budou výborně chráněny nejen proti odcizení ale i proti vysokým teplotám a ohni.

Přenášejte své dokumenty kam potřebujete v praktických ohnivzdorných boxech. Boxy mají štědrý vnitřní prostor a prakticky rozložené složky. Kromě papírových dokumentů tak v ohňovzodrnom boxu odnesete i další věci nebo drobné cennosti. Prohlédněte si různé modely ohnivzdorných boxů značky Rottner.

V případě, že potřebujete uložit větší obnos hotovosti, šperky nebo dražší cennosti, můžete sáhnout po ertifikovaných trezorech. Na rozdíl od sejfů mají certifikát bezpečnostní třídy a je možné jejich obsah pojistit. Trezory nabízíme v různých rozměrech a provedeních.

Uložte krátké a dlouhé zbraně a munici bezpečně v kvalitních trezorech nebo skříních na zbraně od společnosti Rottner. Certifikované trezory a skříně na zbraně spolehlivě ochrání uložené zbraně před nechtěnou manipulací nebo odcizením. Uvnitř kromě prostoru pro uložení najdete i praktické přihrádky nebo samostatně uzamykatelné schránky.

V případě, že budujete bezpečnou místnost, určitě sáhněte po našich trezorových dveří. Robutná konstrukce, těžká váha a kvalitní materiály. Trezorové dveře mají široké využití napříč mnoha odvětvími. Rádi vám pomůžeme s jejich osazením nebo s výběrem.

Pořádek v klíčích rychle a jednoduše pomocí skříněk a trezorů na klíče od společnosti Rottner. Vyberte si z bohaté nabídky různých modelů skříněk a trezorů. Uvnitř se nacházejí praktické háčky na zavěšení klíčů. V nabídce najdete i velké skříňky nebo trezory pro větší množství klíčů.

Poštovní schránky zajistí, že doručená pošta a dokumenty budou chráněny před nežádoucím odcizením a zároveň před vlivem počasí. V nabídce najdete různé modely poštovních schránek, od vodotěsných, přes plastové poštovní schránky až po poštovní schránky se samostatným prostorem na noviny a denní tisk.

Každého, kdo pracuje na denní bázi s hotovostí jistě potěší široký výběr z našeho eurosortimentu. V nabídce společnosti Rottner najdete klasické pokladničky, europokladničky, euromincovníky, nástěnné popelníky ale i zámky na spoušť nebo osvětlení pro trezor nebo sejf. V případě potřeby vám rádi pomůžeme s výběrem.