MARK KÜHLER X ROTTNER TRESOR

Mark Kühler - Rottner Security expert

Populární německý král videí s tématikou Udělej si sám se spojil se společností Rottner Security. Mark je znám především jako úspěšný moderátor mnoha relaci pro kutily a kutily. Nyní se Mark rozhodl spojit síly s Rottner Security ve všem, co se týká trezorů a sejfů. Jakékoliv testování, svařování, šroubování - Mark Kühler je ve všem zapojen naplno, a rád předá své cenné zkušenosti.

Mark Kühler Approved

Mark Kühler Approved

Co znamená tato nálepka na produktech?

Produkty Rottner Security (trezory, sejfy, skříňky na klíče, skříně na zbraně a další ...), které můžete najít pod nálepkou MARK KÜHLER APPROVED, byly řádně prověřeny profesionálním kutilům Markem. Když se Mark do toho pustí, nezůstane kámen na kameni - nebo lépe řečeno, žádná šroub nezůstane netěsné. Mark testuje naše produkty všemi dostupnými metodami pro řádné otestování našich produktů a pouze ty, které tyto náročné testy vydrží, získají Markovu nálepku.

Co je pro Marka při testování nejdůležitější?

Kvalitní materiály, prvotřídní provedení, funkcionalita - toto jsou některé z kritérii Marka Kühler, které zvažuje během testování trezorů a sejfů.

Trezory, sejfy, skříňky na klíče Rottner a další produkty, které byly oceněny nálepkou MARK KÜHLER APPROVED byly podrobně testovány a prověřené právě metodami tohoto profesionálního kutila.

Rottner trezory & Mark Kühler - kombinace, které můžete důvěřovat!

Mark Kühler

Rottner Security VS Mark Kühler

Porazil Panzerknacker Mark svého soupeře?

„Porazím tě levou zadnou" - Mark Kühler se podujal na jedinečný souboj.
Postavil se proti našemu trezoru Imperial, a všechno, co se mezi nimi odehrálo si můžete prohlédnout v našem YouTube videu!

MARK KÜHLER

Váha: 82 kg

Věk: 56 let

Profese: Profi kutil

ROTTNER "IMPERIAL"

Váha: 398 kg

Bezpečnostní třída: III.

Ohnivzdornost: 30 minut pro papír

Behind the Scenes

Jedinečné záběry z natáčení ze září 2020