Poštovní schránky se stojanem

Výbornou náhradou za klasické poštovní schránky, které je třeba upevnit na stěnu nebo fasádu domu, bytu nebo na plot jsou poštovní schránky se stojanem. V nabídce Rottner najdete kvalitní schránky se stojanem vyrobeny z kvalitních materiálů.

Stabilní stojan pro schránku nebo schránka se stojanem jsou dodávány s přiloženým materiálem pro upevnění. Zároveň je možné stojan výškově nastavit a maximálně tak schránku přizpůsobit Vaším představám. Poštovní schránku se stojanem tak jednoduše umístíte tam, kam potřebujete.

Poštovní schránky s upevněním do stojanu jsou standardně dodávány bez stojanu, který je třeba samostatně dokoupit. Stojan je univerzální a lze jej použít pro 2, 4 nebo 6 poštovních schránek, které jsou pro tento stojan určeny. Stojan má jednoduchý posuvný mechanismus a během několika vteřin ho přizpůsobíte potřebnému počtu poštovních schránek. V nabídce je i stojan pro americké hliníkové poštovní schránky.

Stojanové poštovní schránky disponují cylindrickým zámkem a mají přední vhoz. Většina modelů má praktické místo na jmenovku. Výhodou je odolnost proti povětrnostním podmínkám a korozi. V případě, že potřebujete pomoci s výběrem stojanu nebo samostatné poštovní schránky, neváhejte se na nás obrátit.

Poštovní schránka se stojanem BKS 2
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce
  1. -5%
    Rottner US Mailbox stojan na poštovní schránku černý
    Rating:
    0%
    Regular Price 1 261,00 Kč Special Price 1 198,00 Kč
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

1 položka

na stránce