Poštovní schránky

Prohlédněte si bohatou nabídku poštovních schránek Rottner a vybírejte z různých modelů a designových provedení. Poštovní schránky vyrábíme v několika variacích a v různých barevných provedeních. S novou poštovní schránkou bude doručena pošta v bezpečí a chráněná před povětrnostními vlivy a deštěm.

Poštovní schránky disponují spolehlivým cylindrickým zámkem dodávaným spolu s 2 klíči pro případ ztráty. Při jejich návrhu jsme mysleli především na funkčnost a praktičnost při běžném používání. V nabídce tak naleznete moderní poštovní schránky ale také poštovní schránky s retro designem. Výběr je široký.

V nabídce najdete hliníkové poštovní schránky, plastové poštovní schránky nebo i americké poštovní schránky či schránky na balíky. Velké oblibě se těší poštovní schránky se samostatným boxem na noviny a denní tisk. Poštu tak můžete mít pěkně oddělenou. Výborným řešením pro bytové domy jsou poštovní schránky do sestav.

Množství modelů již dnes standardně disponuje i prostorem pro jmenovku. Doručení pošty bude tak o něco jednodušší. Pro ochranu před deštěm doporučujeme zvolit vodotěsné poštovní schránky. V případě, že již poštovní schránku máte, můžete ji vylepšit samostatným boxem na noviny. S výběrem vhodné poštovní schránky vám rádi poradíme.

Poštovní schránka Lignano
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
 1. Rottner Ashford poštovní schránka antik
  Hodnocení:
  100%
  1 145,00 Kč
 2. Rottner Teramo poštovní schránka hnědá
  Rating:
  0%
  954,00 Kč
 3. Rottner Imola poštovní schránka hnědá
  Hodnocení:
  100%
  572,00 Kč
 4. Rottner Como poštovní schránka hnědá
  Rating:
  0%
  709,00 Kč
 5. Rottner Cesena poštovní schránka hnědá
  Rating:
  0%
  545,00 Kč
Nastavit sestupně
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce